czwartek

Dlaczego warto, a może i nie warto zainteresować się mentalizmem?

Jest to pytanie na które nie ma jednoznacznej odpowiedzi.
Mentalizm niesie za sobą wiele plusów ale też i minusów.
Otwiera on inne strefy umysłu i pozwala dostrzec o wiele więcej osobie wtajemniczonej niż przeciętna osoba która nie ma o tej dziedzinie żadnego pojęcia.
Dla jednej osoby jest to plusem i chciałaby zyskać jakieś materiały na temat mentalizmu, a drugą to odstrasza bo woli pozostać na takim poziomie wiedzy na jakim się obecnie znajduje.
Jednak osoby które zdecyduję się wgłębić w wiedzę jaką oferuje mentalizm zyskują bardzo wiele przeważnie po bardzo krótkim czasie!
Co oferuje mentalizm?

Mentalizm to dziedzina której tajniki zna bardzo mało grono osób dzięki czemu jest to coś wyjątkowego i niespotykanego na codzień, często są to rzeczy które przez zwykłego obserwatora nie mającego na codzień styczności z mentalizmem jako sztuczki triki, a jeszcze częsciej jako magia.

Troszkę odbiegłem od tematu ale już wracam. :)
Mentalizm oferuje tak wiele możliwości, że jestem w 90% pewny, że dopóki nie zobaczysz tego na własne oczy lub nie wykonasz to mi nie uwierzysz w to co tutaj piszę.
Przykładowo sztuka iluzji która jest tylko kawałkiem mentalizmu, a dzięki niej masz pełną kontrolę nad tym co chcesz przekazać swojemu obserwatorowi i to Ty decydujesz jak to odczuwa.
Jesteś w stanie wywierać na nim skrajne uczucia oraz w kilku słowach wywrzeć na nim presję, że musi zrobić to o czym Ty tylko pomyślałeś.
To co przeczytałeś to jest tylko skrawek tego co oferuje obszerna dziedzina jaką jest mentalizm.
Jeśli jesteś zainteresowany tym co tu czytasz zobacz ten artykuł i pobierz najobszerniejszy kurs mentalizmu w sieci!
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz