sobota

Mentalizm - wprowadzenie

Czy kiedykolwiek myślałeś aby mieć w posiadaniu takie zdolności jak jasnowidzenie, telepatyczność, telekineza (poruszanie przemiotami z odległości) lub nawet przejmowanie kontoroli nad czyimś umysłem?
Mysłałeś kiedyś jaki sekret skrywają na występach uwielbiani przez miliony fanów iluzjoniści tacy jak Derren Brown, Criss Angel czy Keith Barry?

Tylko tu rozwikłasz tą zagadkę. Same konkrety bez żadnych przekrętów. Konkrety, metody, techniki.Już za chwilę poznasz tajniki mentalizmu. Nauczysz się jak swoją psychiką manipulować ludźmi i wpływać na ich zachowanie i ruchy. Dowiesz się jak to zrobić w każdym miejscu, o każdej porze i na każdym. Pokażę Ci jak wywołać u każdej osoby o której pomyślisz zachwyt na twój widok.

Już niedługo znajomi będą Cię uważali za osobę z nadprzyrodzoną siłą i będą Cię szanować jak nigdy dotąd...
Niewiarygodne techniki kontrolowania umysłu... - Tu i teraz!


umysł
Pomyśl, skąd wzięły się opowiadania nt. czarowników Vodoo, czarach i urokach?Mimo, że w 99% jest pewne to, że robili to nieświadomie to oni już bardzo dawno temu korzystali z technik sugestii, manipulacji lub hipnozy.
Ludzie którzy ich obserwowali nie byli opisać tego w żaden inny spósób ich czynów jak "magia".

Dopiero kilka lat temu najwybitniejsi psychologowie na świecie odkryli na czym to wszystko się bazuje. Na podstawie tych badań stworzono współczesne podstawy prawdziej sztuki która jest mentalizm oraz metody takie jak wyciąganie informacji czy manipulacja ludzkim zachowaniem. 
Mentalizm to sztuka zaliczana do iluzji. Oczywiście nie zrozum mnie źle. Nie pokażę Ci tu sztuczek magicznych które polegają chociażby na ukrywaniu monety między palcami i nazywanie tego 'magią'. Nie będzie tu nic związanego z kartami ani niczym podobnym. Nie potrzebujesz sceny ani podstawionych osób.
To Ty wybierasz miejse czas i osoby na których przeprowadzisz sztukę mentalizmu.
Mentalizm to sztuka manipulowania ludzkim umysłem.
 Triki mentalistyczne które tu znajdziesz, oparte są na zjawiskach psychologicznych (na przykład hipnoza, sugestia, techniki manipulacji) oraz technikach "klasycznej" iluzji. W efekcie wychodzi coś czego zwykły człowiek nie potrafi ogarnać we własnym umyśle.


Wyobraź sobie, że:
Dzięki sztuce zwanej mentalizmem jesteś w stanie czytać myśli z czyjegoś umysłu niczym z kartki. Możesz poprosić kogoś, aby wyobraził sobie jakiś obrazek - jaki tylko chce. Niech rysuje go na kartce (powiedz mu, że może nawet pójść do innego pokoju)Ty jednak i tak będziesz wiedział co on chce narysować. Zupełnie jakbyś widział jego myśli...
Zapewne pomyślisz, że to niemożliwe, albo że to musi być "prawdziwa magia" której wiedzy nie posiada na tym świecie chyba nikt. Ale to jest prosty do wykonania trick, który Ty możesz zrobić za pomocą kontrolowania umysłu.
Zapewne doszły Cię kiedyś słuchy o historii typu: ktoś z daleka patrzy na Ciebie, a Ty czujesz na plecach jego wzrok... Za pomocą techniki którą Ci pokażę zrobisz coś o wiele nieprawdopodobnego. Sprawisz, że osoba stojąca nawet kilkanaście metrów od Ciebie poczuje Twój wzrok... Mógłbyś nawet "poklepać" po plecach czyjś cień rzucany na ścianę... ta osoba to poczuje! 
Myślisz, że to telekineza? Nie! Jest to jedna z technik iluzji znana już od wielu, wielu lat!
Spróbuj sobie wyobrazić jakbyliby zaskoczeni Twoi znajomi gdyby zaznali czegoś takiego:
Siedzicie przy stoliku rozmawiacie i dobrze się bawicie. Ty wstajesz i dotykasz głowy każdego znajomego z osobna. Oni dziwnie się na Ciebie patrzą bo nic szczególnego się nie dzieje. Lecz dopiero gdy będą chcieli wstać okaże się, że żadne z nich nie jest w stanie!
Jak zareagują, co zrobią? Pomyślą, że to klątwa, voodoo czy cokolwiek innego? Tylko Ty znasz prawdę bo właśnie wtedy użyłbyś techniki ukrytej hipnozy.
Zapewne teraz myślisz, że takie coś trzeba trenować wiele czasu. Tutaj Cię zaskoczę i powiem Ci, że jest to jedna z prostszych rzeczy i uczysz jej się w moim kursie praktycznie na samym początku!

4 główne techniki, które będą Ci potrzebne w tworzeniu swoich własnych efektów mentalistycznych

Zasada Dual Reality

Jedno z potęg całego mentalizmu. Praktycznie każdy mentalistyczny trik wykorzystuje tą zasadę. Dzięki niej będziesz kontrolował to co widzą osoby gdy Ty wykonujesz sztuczkę lub trick. Wykorzystując tą technikę możesz sprawić, że dwie osoby obserwujące Cię bedą doświadczać zupełnie innych rzeczy. Trudno jest opisać tą zasadę bez wyjawiania jej sekretu... Dlatego więcej informacji wyczytasz z mojego kursu!
Maskowanie i manipulacja uwagą
Dowiesz się jak modyfikować uważność obserwujących Cię osób a także nauczysz się techniki maskowania - dzięki nim widzowie nie będą nawet mieli pojęcia, co tak naprawdę zobaczyli.
Techniki sugestii i manipulacji
Dzięki tej technice będziesz z łatwością mógł manipulować cudzymi uczuciami! Dowiesz się jak "wczepić" do czyjegoś umysłu jakiś obraz lub zagadnienie: będziesz mógł ją wykorzystać, demonstrując na przykład efekty "telepatii" albo kontroli umysłu.
Ukryta hipnoza
Ta metoda jest też nazywana metodą "konwersacyjnej hipnozy". Gdy ją posiądziesz będziesz mógł każda osobę wprowadzić w stan hipnozy chociażby podczas wspólnej rozmowy. Dowiesz się także jak skłonić jakąś osobę do wykonania danej czynności. Jeśli dobrze się postarasz osoba będzie czuła wewnętrzną potrzebę wykonania danego zadania za Ciebie!
Wszystkie te techniki które poznasz są pokazane na dobrze dobranych przykładach i są zilustrowane krok po kroku. Możesz wykonanie niektórych tricków pokazać znajomym ale pamiętaj, że jeśli wszyscy wiedzą o danej rzeczy to nie jest ona już niczym zjawiskowym i traci na swojej wartości.
W końcu sam wiesz najlepiej, co wywoła największe wrażenie u osób, na których zamierzasz zrobić wrażenie. Już teraz możesz zastanowić się, w jaki sposób możesz wykorzystać te umiejętności!

Mentalizm - słowa końcowe o kursie

 

Kilka słów od autora:
Długo się zastanawiałem przed tą publikacją czy dać tutaj te materiały. Jednak decyzja zapadła, gdy po raz enty kątem ucha usłyszałem o jakimś "cudotwórcy", który kogoś oszukał. Czy ludzie naprawdę myślą, że niektórzy posiadają "magiczne moce".
Nie mogę jednak dopuścić, aby każdy go przeczytał. Gdyby tak się stało, każdy mógłby robić pokazy telepatii, telekinezy czy kontroli umysłu... wtedy nie byłoby to już nic niezwykłego.
Demaskowanie cwaniaków którzy głoszą, że posiadają nadprzyrodzone zdolności (i naciągają ludzi!) jest dobrym powodem. Ale nie chcę, aby zdolności mentalistyczne stały się normalnością.
Gdybym chciał wydać tradycyjną książkę, każdy mógłby ją kupić kiedy tylko by chciał.
Postanowiłem więc wydać publikację w formie potężnej paczki poradników w wersji elektronicznej(pdf). A więc kiedy tylko zechcę (a stanie się to już za niedługi czas) będę mógł usunąć ten kurs z internetu i nie pozostanie po nim śladu.


UWAGI dla osób, które:
 • zamierzają komukolwiek wmawiać, że zdobyli parapsychiczne zdolności i w ten sposób chcą oszukiwać ludzi
 • myślą o karierze medium, jasnowidza czy czymś podobnym (i tym samym nieuczciwie zarabiać na ludzkich tragediach)
 • bez wyczucia dobrego smaku i braku rozumu
 • chcą używać tych technik niezgodnie z prawem i normami etycznymi
 • nie umieją dotrzymywać tajemnic
Takie osoby bardzo proszę: znajdźcie sobie inne, lepsze dla Was zajęcie...
Jeśli jednak nie brak Ci zdrowego rozsądku i inteligencji, interesujesz się iluzją i chcesz poznać kilka tajemnic ludzkiego umysłu i świetnie bawić ze swoimi znajomymi - Ciebie serdecznie zapraszam!

Już teraz, za kilka minut możesz poznać sekrety, o których większość osób nie ma pojęcia i nie pozna ich nigdy w całym swoim życiu!

Te metody są teraz w Twoim zasięgu!
Spróbuj sobie przypomnieć:
czy kiedykolwiek w swoim życiu dostałeś tak niesamowitą i tajemniczą propozycję?
Zbiór poradników - Mentalizm i jego tajemnice
+
Dostęp do ukrytych materiałów on-line:
ciekawsze i bardziej zaawansowane techniki i sztuczki

+
Kontakt mailowy ze mną o każdej porze - odpisuję do 6h - mail jest podany w paczce razem z całym kursem
Mentalizm. Praktyczne techniki krok po kroku:
 • całe 23 obszerne poradniki czyli od zera do guru mentalizmu
 • Poznasz sekrety tworzenia własnych iluzji,
 • Nie potrzebujesz żadnych podstawionych osób ani rekwizytów
 • Nauczysz się wykorzystywać kilka technik, które pozwalają wykonać nawet setki trików mentalistycznych
 • Nie znajdziesz tu naiwnych "sztuczek magicznych", które nadają się do pokazywania na imprezach dla przedszkolaków. Twoja iluzja będzie zachwycać i przerażać. Będzie budzić skrajne emocje. Podziw, zazdrość a nawet strach...
 • Poznasz techniki manipulacji, sugestii i hipnozy, które możesz wykorzystać w najbardziej niesamowitych pokazach, jakich nigdy wcześniej nie widzieli Twoi znajomi
Tylko teraz masz wybór, którego nie będą mieli Ci, którzy tu zawitają później:
Możesz otrzymać kurs Mentalizm. Praktyczne techniki krok po kroku, dostęp do dodatkowych materiałów oraz bezpłatną pomoc autora kursu i artykułów instruktażowych.

Pamietaj:
 • Nikt nie zmusza Cie do nauki mentalizmu.
 •   Za ten kurs na tej stronie musisz zaplacic kilka zlotych smsem choc miej swiadomosc ze u konkurencji za o wiele ubozszy kurs zaplacisz okolo 5x drozej przelewem!
 • Zdobyta wiedza z tego kursu nie upowaznia Cie do nauczania nt. mentalizmu i czerpania z tego zyskow materialnych.
 • Nie mozesz na prawo i lewo oglaszac tego ze zainteresowales sie mentalizmem choc mozesz pokazywac jego efekty!

Pobierz teraz albo wyjdź z tej strony i zapomnij o tym o czym czytałeś przez około 15 minut.
POBIERZ!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz